Naujienos

Atgal

Naujienos / 2017 09 12 Sportinis įtvaras Genumedi® PSS

Genumedi PSS yra kelio įtvaras patikimai stabilizuojantis kelio sąnarį ir palengvinantis girnelės raiščio (sausgyslės) patiriamą apkrovą. Kompresinis audinys pagerina propriorecepcines ir sensomotorines kelio funkcijas. Tekstūruotas silikoninis paminkštinimas sausgyslėms stimuliuoja girnelės raištį. 

Su kraujotakos nevaržančia, prilaikančia juostele (dirželiu)
Dviejų dalių paminkštinantys padeliai
Silikoninės dangos dėka įtvaras išlieka vietoje

Silikoniniai Genumedi PSS padeliai palengvina kelio girnelės patiriamą spaudimą ir kartu su kompresiniu audiniu sukuria masažuojanį efektą. Šis efektas pagerina kraujotaką ties sąnariu taip sumažindamas tinimą, palengvina sudirgimą ir skausmą. Taip pat tai padeda pagerinti raumenų valdymą ir leidžia kūnui pačiam stabilizuoti kelio sąnarį. Papildomos juostelės (dirželio) ir po ja esančio silikoninio padelio sukuriamas spaudimas sumažina girnelės raiščių tempimą taip palengvindamas sausgyslių judėjimą ir skausmą. Įtvaras naudingiausias sportuojant ar kitos fizinės veiklos metu. 

Indikacijos
Tendinitas (sausgyslių uždegimas)

Osgudo-Šlaterio liga
Patelofemoralinio skausmo sindromas
Kelio girnelės chondropatija
Kelio girnelės chondromaliacija
Po kelio girnelės sausgyslės sužeidimo
Patologinė girnelės padėtis
Vidinės paltelofemoralinės klostės sindromas

Kontraindikacijos 
Įtvaro nešiojimo vietoje esančios odos ligos ar sužalojimai, ypač esant uždegimo simptomams ( šiluma, patinimas, paraudimas).

Esant jautrumui ar perfuzijos sutrikimams kojose ar pėdose (pvz. sergant diabetu) .
Esant limfos nutekėjimo sutrikimams, neištirtos priežasties minkštojo audinio patinimams (išskyrus patinimus gydomoje vietoje).

Optimalus, išbandytas ir patikrintas kelio įtvaro ir girnelę prilaikančios juostelės derinys!

 Partneriai