Naujienos

Atgal

Naujienos / 2021 11 17 Recosyn® Pranašumas gydant artrozę.

Recosyn® - Pranašumas gydant artrozę

 

Artrozės požymiai
Artrozė yra įprastas sąnario kremzlės susidėvėjimo požymis.
Sinovinis skystis taip pat keičiasi: jis  tampa „skystesnis“ ir praranda dalį savo  sutepimo savybių. Artrozė pasireiškia ne tik vyresnio, bet ir jaunesnio amžiaus žmonėms. 
Priežastys gali būti įvairios: vienpusis spaudimas, nepakankamas fizinis aktyvumas, antsvoris, įgimta ar įgyta netaisyklinga sąnarių padėtis. Pažengusios artrozės stadijoje kremzlė gali visiškai susidėvėti, kol kaulai pradės trintis vienas į kitą. Todėl svarbu sustabdyti trinties procesą ankstyvoje stadijoje. 
Gydant hialurono rūgštimi, skystis įšvirkščiamas į sąnarį iš išorės ir palaiko sąnario tepimą natūraliu sinoviniu skysčiu.
 
 
Gydymas „Recosyn® 
  
 Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, kuri atlieka svarbias fiziologines užduotis daugelyje organų, įskaitant, pvz. odą, akis ir sąnarius. Sąnarių viduje hialurono rūgštis suteikia sinoviniam skysčiui klampią konsistenciją Taip užtikrinamas sutepimas ir mažesnė trintis. Gydytojas įšvirkščia „Recosyn®“ tiesiai sąnario ertmę. Tokia injekcija paprastai nėra skausmingesnė nei injekcija sėdmenis. Labai dažnai poveikis – skausmo sumažėjimas padidėjęs sąnario mobilumas – būti jau po pirmųjų
procedūrų ir toliau stiprėja gydymo metu. „Recosyn® gaminamas naudojant biotechnologiją ir pasižymi dideliu grynumo laipsniu. Jame nėra gyvūninės  kilmės baltymų, todėl alerginių reakcijų tikimybė yra maža Toleravimas yra labai aukštas. Sąnaryje „Recosyn®“ palaiko arba pakeičia patologiškai pakitusį sinovinį skystį. Jei reikia, procedūrą galima kartoti kelis kartus.

  Recosyn® - modernus sprendimas kiekvienam sąnariui

„Recosyn®“ gali būti naudojamas visiems sąnariams, kuriuos dažniausiai paveikia artrozė, pvz., kelių, klubų, pečių, rankų ir kojų pirštų, kulkšnies ar stuburo sąnariams.

 Kad kova su sąnarių degeneracija būtų efektyvesnė


Bendrieji patarimai

• Mažinti kūno svorį laikantis sveikos mitybos 
principų.
• Vengti staigių sukamųjų judesių ar padėčių,
sukeliančių didelį spaudimą.

Svarbu!

• Saikinga, tačiau reguliari mankšta: mažiau sąnarius
apkraunančios sporto šakos, pvz.: plaukimas,
važiavimas dviračiu, vaikščiojimas pėsčiomis,
šiaurietiškas ėjimas, slidinėjimo krosas ir šokiai
puikiai tinka. Povandeninis masažas ir pratimai
dažnai yra labai naudingi sąnariams, nes būnant
vandenyje, mažiau apkraunami sąnariai.

Sportuojant

Pasitarkite su gydytoju! Kai kurie artroze sergantys
pacientai mano, kad jų sąnariams reikia poilsio režimo. Tai nėra visiška tiesa! Pagrindinis principas: „DAUGIAU JUDĖKITE – GERIAU JAUSITĖS”.

Svarbu!

Venkite stovėti ar sėdėti ilgą laiką – dažnai keiskite savo sėdėjimo arba stovėjimo padėtį.

 

Recosyn hialurono rūgštį galite įsigyti Ortopedijos Centro parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Taip pat perkant el.parduotuvėje -> pirkti Recosyn.

 

Partneriai