Apie mus

UAB „Ortopedijos centras“ – įkurta 1997 02 12, šiuo metu yra viena iš ortopedijos technikos priemonių ir paslaugų teikimo Lietuvoje lyderių. Mūsų įmonėje aukščiausios kvalifikacijos ortopedai technikai protezuoja galūnes po amputacijų, pritaiko įtvarus po ligų ir traumų.

Paslaugos:

  • Aukštos kvalifikacijos gydytojų specialistų (vaikų ir suaugusiųjų ortopedų - traumatologų, angiochirurgo) konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje, neurochirugo konsultacijos Vilniuje. Su šeimos gydytojo siuntimu nemokamai teikiamos ortopedų - traumatologų konsultacijos vaikams ir suaugusiems (Vilniuje ir Klaipėdoje), angiochirurgų (Vilniuje), neurochirurgo (Vilniuje) konsultacijos.
  • Teikiamos echoskopijos, skleroterapijos ir kitos medicininės paslaugos;
  • Individualiai gaminami ir pritaikomi įvairūs įtvarai, gydomieji įdėklai į avalynę;
  • Prekiaujama įvairiais ortopediniais gaminiais, ortopedine avalyne suaugusiems ir vaikams, taip pat prekėmis, skirtomis mankštai ir reabilitacijai.

 

  Keletas faktų apie mus:  

  • nuo 2002 metų įmonėje įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema ir šiuo metu atitinka LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus.
  • 2012 metais įmonė papildomai įsidiegė ir sertifikavo aplinkos apsaugos vadybos sistemą, atitinka standarto LST EN ISO 14001:2015 reikalavimus.
  • Uždaroji akcinė bendrovė „Ortopedijos centras“ yra Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo (Global Compact) narė. 

Visi mūsų gaminiai aprobuoti Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijoje.
UAB "Ortopedijos centras" yra sudariusi sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministerijos, dėl šios priežasties gydytojų konsultacijos ir ortopediniai gaminiai yra iš dalies arba visiškai kompensuojami pagal nustatytą tvarką.VIZIJA

 Tvirtos pozicijos rinkoje, teikiant klientui platų ir nuolat tobulinamą ortopedijos gaminių ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų ortopedijos-traumatologijos srityje asortimentą.

MISIJA
 Kurti ir gaminti kokybiškus protezinius ir ortopedinius gaminius, tenkinančius klientų poreikius ir lūkesčius, garantuojant centro veiklos efektyvumą ir ekonominį stabilumą.
 Teikti ortopedijos-traumatologijos asmens sveikatos priežiūros paslaugas, grindžiamas specialistų kompetencija, įgūdžiais, patirtimi ir žiniomis, siekti užtikrinti ambulatorinės sveikatos priežiūros tęstinumą, nepažeisti pacientų teisių ir jų žmogiškojo orumo.

Partneriai