Naujienos

Atgal

Naujienos / 2018 03 07 Moters dienos proga - dovana jums!

Pasirūpinkite savo kojomis iš ankto!

Įsigykite spalvotas MEDI kompresines kojines su 15% nuolaida!!!

Kovo 8-10 dienomis Ortopedijos Centro parduotuvėse VilniujeKaune ir Klaipėdoje.

 

Puikiai suprantame, koks svarbus yra kojų estetinis vaizdas, o Pavasario pradžia - idealus laikas pasirūpinti tuo, kad atėjus vasarai, kojų venų piešinys nekeltų estetinio diskomforto. Mes padėsime jums suprasti, kodėl dažnai yra reikalingas kompresinis gydymas bei skleroterapija.

Kas yra venų ligos ir kaip jos atsiranda?

Venų ligos yra dažnos Lietuvoje ir visoje Europoje. Dažniau jomis skundžiasi moterys, bet ligos kamuoja ir vyrus. Dažniausiai tai yra išryškėjusios paviršinės žvaigždinės arba voratinklinės venos. Visa esmė yra veninio kraujo susitelkimas kojose. Tai gali lemti paveldėjimas, fizinio krūvio stoka, viršsvoris, ilgas sėdimas ar stovimas darbas. Moterims atsiranda nėštumo metu dėl pakitusios hormoninės aplinkos.

Ar man gresia venų ligos?

Galima sakyti, jog venų ligos gresia daugeliui žmonių, bet reikėtų imtis veiksmų, jeigu jaučiate pagrindinius simptomus:

  • Pavargusios ir sunkios kojos
  • Dilgčiojimas arba niežėjimas
  • Ištinusios čiurnos
  • Matomos voratinklinės venos

Kompresinė terapija ir MEDI kompresinės kojinės 

Įrodyta, jog kompresinių kojinių ir pėdkelnių kasdienis dėvėjimas stabdo venų ligų vystymąsi. MEDI kompresinė kojinės ypatingos tuo, jog tiksliai mediciniškai palaiko spaudimo gradientą. Tai reiškia, jog spaudimas čiurnose yra didžiausias, o kylant į viršų palengva mažėja. Tai užtikrina, jog paviršinės venos nebus užspaustos ir gydymas bus efektyvus. Sužinokite daugiau apie MEDI kompresines kojines.

Kompresinės kojinės dėvimos:

  • Kaip profilaktinė priemonė siekiant išvengti venų ligų. Pavyzdžiui nėštumo metu ar dirbant sėdimą darbą.
  • Kaip gydymoji priemonė siekiant sustabdyti venų ligų vystymąsi.
  • Kaip kompleksinė priemonė kartu su Skleroterapija.

Kas yra skleroterapija?

Pagrindinis pradinių stadijų venų ligų gydymo metodas. Į kojų odą sušvirkščiamas vaistas, kuris uždaro venas ir jų piešinys ant kojų išnyksta. Metodas yra minimaliai invazyvus, nereikalauja narkozės ar operacijos, pakankamai greitas. Labai gerą gydymo efektą duoda kartu su kompresine terapija. Apie skleroterapiją pasakoja gydytojas Arūnas Grinkevičius:

                      

 

Susisiekite su specialistu VilniujeKaune ir Klaipėdoje.

 

 

Partneriai